ایران لیزرتگ

تاریخچه ایران لیزرتگ

 شرکت ایران لیزرتگ در سال 1400 شروع به فعالیت کرده است. در گذشته این شرکت با نام شرکت پردازش منطقی پارس از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده و البته تنها تولید کننده موفق در زمینه تولید تجهیزات لیزرتگ در ایران بوده است.

شرکت پردازش منطقی پارس با تیکه بر دانش مهندسین خلاق ایرانی محصولات را با کیفیت بالایی تولید کند و در سطح بین المللی با محولات کشورهای خارجی دیگر رقابت کرده و صادرات نیز داشته باشد.

پس از تلاش مدیریت شرکت و همچنین همکاری فدراسیون ورزش های همگانی در سال 1398 موفق به ثبت انجمن لیزرتگ ایران زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی شدند.با توجه به سابقه ی شرکت در این زمینه، عنوان ریاست انجمن به مدیریت این شرکت واگذار شد و با همکاری دوستانی که در این زمینه فعالیت داشتند به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است.

اهداف

ایجاد فضایی امن برای کودکان، نوجوانان، جوانان و دوستدارن ورزش های هیجانی در کنار خانواده ها در محیطی ورزشی مهم ترین هدف این شرکت بوده است.

همچنین جایگزینی یک ورزش پر تحرک که میتواند به جای بازی های رایانه ای بازیکنان را در شرایطی قرار دهد که کار تیمی، مهارت های فردی، قدرت تصمیم گیری لحظه ای و طرح استراتژی و برنامه ریزی سریع را آموخته و خود را به چالش بکشند. 

چشم انداز

در آینده در نظر داریم با برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان و بازیکنان در این رشته علاقمندان را با لیزرتگ بیشتر آشنا کنیم و پس از ارتقا, سطح بازیکنان مسابقات دوره ای را در سطح کشور برگزار کنیم. پس از برسی بازیکنان برتر اقدام به تشکیل تیم اعزامی برای مسابقات جهانی کرده و با حمایت های فدراسیون در این مسابقات حضور پیدا کنیم تا به امید خدا بتوانیم در این رشته برای میهن عزیزمان افتخار آفرینی کنیم.

همچنین با ارتقا سطح بازی ها اقدام به تولید تجهیزات با کیفیت بسیار بالاتر کرده و با افزودن محصولات جدید لیزرتگ به رقابت با تولیدکنندگان خارجی کرده تا بتوانیم بخشی از بازار های جهانی را بدست آوریم و فرصتی برای مهندسین جوان ایرانی تا در بازار های جهانی بدرخشیم.

در وبسایت ایران لیزرتگ قصد داریم شما دوستدارن ورزش را در جریان این فعالیت ها قرار دهیم، مراکز تفریحی و باشگاه های فعال در این ورزش را به شما معرفی کنیم و همچنین با انتشار مطالب آموزشی درباره ی لیزرتگ اطلاعات ابتدایی را برای شروع در این ورزش در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین از مالکین باشگاه ها دعوت می نماییم تا با ارسال اطلاعات و تصاویر از باشگاه ها با ما همکاری کنند تا به شناخته شدن این ورزش و همچنین مجموعه های مختلف مارا در این امر یاری نمایند.