ایران لیزرتگ

سبک های بازی لیزرتگ

این بازی از زمان پیدایش در سال 1979 میلادی به دو سبک متفاوت بوده است.اولی سالن سرپوشیده و دومی فضای باز. بازی لیزرتگ بازی است بدون محدودیت سنی و در مقایسه با پینت بال که خطرات فیزیکی دارد، لیزرتگ کاملا بی خطر و بدون درد است. در این مقاله این دو سبک را به اختصار توضیح می دهیم.

فضای سرپوشیده

 این فضا محبوبیت بیشتری دارد. فضای سر پوشیده در یک محیط بسته با وجود سقف است. فضای مورد نیاز برای این سبک بازی حدود 220 متر مربع بوده که شامل: محوطه بازی، رختکن و اسلحه خانه است. تعداد بازیکنان در این فضا 6 تا 10 نفر است و قابلیت اجرای سناریوهای مختلف باعث جذابیت دو چندان بازی میشود.

در این فضا از نورپردازی (نور های بلک لایت) استفاده میشود و این باعث تاریک و هیجانی شدن بازی میشود. در این زمین ها اغلب نقاشی های گرافیکی وجود دارد که با نور های بلک لایت بسیار جذاب دیده میشوند و حالت درخشان پیدا می کند. اگر میخواهید هیجان بازی بیشتر شود، موسیقی مانند صدای تفنگ و انفجار که بهترین گزینه است استفاده کنید. تغییرات آب و هوا در بازی بازیکنان تاثیر نخواهد داشت

فضای باز

زمین های فضای باز به دلیل برد بالای تجهیزات محدودیت مساحت ندارند و حداقل فضای مورد نیاز 1000 متر مربع بوده. یکی از مزایای این فضا طبیعی تر بودن آن است. از عناصری مانند درختان جنگل میتوان به عنوان موانع طبیعی در بازی استفاده کردو این موانع باعث میشود که بازکنان مستقبما به یکدیگر شلیک نکنند و این موانع باعث میشود پنهان شوند. همچنین نیازی به ساخت موانع مصنوعی نیست.

هزینه اجرای این فضا نسبت به فضای سرپوشیده کم تر است.  قابلیت جذب مشتریان برای برگزاری رویداد های مهم و مسابقات سراسری بسیار است. البته باید این نکته رو در نظر داشت که هنگام سرما در فصل زمستان یا گرمای زیاد در تابستان برای بازیکنان غیرقابل تحمل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب اخیر