ایران لیزرتگ

تاریخچه لیزرتگ

در اواخر دهه 70، ارتش ایالات متحده آموزش سربازان خود را با استفاده از یک سیستم کاملاً جدید از فناوری آغاز کرد. لیزرهای مادون قرمز از اسلحه های ماکت در عرصه های موقت شلیک شده است.

در سال 1984 با ترکیبی از این فناوری و الهام از اولین فیلم جنگ ستارگان، صنعت جدیدی توسط جورج کارتر سوم تگزاسی متولد شد که در محل اولین تاسیسات لیزرتگ در ایالت خود جاودانه شد. طولی نکشید که تاسیسات لیزرتگ در سراسر ایالات متحده و سایر نقاط جهان افتتاح شد. لیزرتگ موفقیت بزرگی بود. Star Wars و Star Trek رنگ و بوی تازه و فرهنگی مرتبطی را به بازی بخشیده اند. بچه‌ها احساس می‌کردند که خودشان را در یک میدان نبرد برده‌اند، جایی که می‌توانند بدون خطر با ارتش‌های بیگانه مبارزه کنند. اما همه چیز تغییر کرد. سیستم‌های بازی، کودکان تخیلی را به خانه بازگرداندند و به مبل‌های اتاق نشیمن خود برگرداندند، جایی که صفحه‌نمایش‌هایی داشتند تا با دنیاهای تخیلی را به آن‌ها نشان دهند.

امروزه شرکت ایران لیزرتگ که فعالت خود را در سال 1400 آغاز کرده و تنها تولید کننده موفق در زمینه تولید تجهیزات لیزرتگ در ایران بوده است. مهم ترین هدف ایران لیزرتگ ایجاد فضایی امن برای کودکان، نوجوانان، جوانان و دوستدارن ورزش های هیجانی در کنار خانواده ها در محیطی ورزشی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب اخیر