ایران لیزرتگ

مزایای لیزرتگ

جنبه فیزیکی

واضح ترین مزیت بازی لیزرتگ این است که ضربان قلب شما را افزایش می دهد. برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می شود. لیزرتگ باعث افزایش تناسب اندام می شود. این بازی در سوزاندن کالری و کاهش وزن بسیار موثر است

افزایش فعالیت بدنی

لیزرتگ ورزش و بازی پر انرژی است که سطح فعالیت کلی بدنی شما را افزایش می دهد و باعث تناسب اندام میشود. در این بازی شما در حال حرکت ،دویدن و تحرک زیاد هستید و بنا به نوع بازی و فعالیت به افزایش قدرت عضلانی شما کمک می کند.

مهارت تیم سازی

کار تیمی در هر سنی مهم است و یک مهارت محسوب میشود که اغلب نادیده گرفته می شود. برای کودکان بازی کردن به عنوان بخشی از یک تیم یک تجربه یادگیری عالی است که در تمام زندگی خود از آن استفاده خواهند کرد. و حتی برای بزرگسالان که کار تیمی در خانه و محل کار حیاتی است. هدف همه بازیکنان در لیزرتگ برنده شدن است و کار گروهی باعث می شود همه بازیکنان با توجه به نقشی که در بازی دارند باهم هماهنگ شوند و به نفع گروه خود تصمیم گیرند.

به فعالیت اجتماعی کمک می کند

بازی لیزرتگ با ایجاد یک فرصت عالی جهت ارتباط با افراد جدید است. با عضویت در یک تیم می توانید با دیگران آشنا شوید که به افزایش مهارت اجتماعی کمک می کند.

کاهش استرس

بازی لیزرتگ یک راه عالی برای کاهش استرس و ناامیدی است. تعامل در بازی و حمایت هم تیمی ها از یکدیگر باعث رها شدن از استرس می شود. موفقیت در پلن های بازی و برنده شدن احساس رضایت بازیکنان را زیاد می کند. 

بهبود تمرکز

در طول بازی باید دقت و تمرکز خود را روی حرکت تیم رقیب خود قرار دهید و از حرکت بعدی آن ها آگاه باشید. همین توجه و دقت در بازی می تواند به شما در بخش های دیگر مثل مدرسه، محل کار کمک کند

هماهنگی بین دست و چشم

این بازی در تقویت چشم و دست بسیار موثر است زیرا باید با نگاه کردن به حرکات رقیب خود و شلیک کردن آن، از برخورد اشعه مادون قرمز جلوگیری کنید

تعادل و حفظ روحیه در بازی یا ورزش

در بازی ها و حتی مسابقات ورزشی همیشه برد و باخت وجود دارد. ممکن هست در یک بازی برنده شویم و در بازی دیگر ببازیم . این بازی تعادل را به کودکان یاد می دهد که هنگام باخت روحیه خود را نبازند و برای بازی بعدی تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب اخیر