ایران لیزرتگ

ملزومات احداث باشگاه لیزرتگ

به منظور احداث یک باشگاه لیزرتگ نیازمند تامین بودجه برای اجاره ملک، خرید تجهیزات لیزرتگ و اجرای دکوراسیون هستیم. در خصوص برآورد بودجه خرید تجهیزات باید در نظر داشته باشید که این مبلغ با توجه به تعداد تجهیزات و تنوع آن متغیر است. در حال حاضر شما می توانید از میان 4 مدل مختلف تفنگ لیزرتگ به همراه هدبند یا جلیقه (و یا هردو) پکیج تجهیزات خود را انتخاب نمایید. علاوه بر این تجهیزات خرید مودم و نرم افزار یک مبلغ ثابت برای هر پکیج مستقل از نوع و تعداد تجهیزات است. همچنین امکان اضافه کردن تجهیزات جانبی نظیر بمب نیز وجود دارد. تمامی موارد یاد شده در تعیین قیمت نهایی پکیج تجهیزات شما تاثیرگذار خواهد بود.

با توجه به توضیحات فوق بودجه خرید یک پکیج پایه استاندارد شامل 10 عدد تفنگ فانتوم، 10 عدد هدبند و یک عدد مودم و نرم افزار است. هرچند که برای استفاده باشگاهی خصوصا برای متراژهای بالای 150 متر مربع حداقل 12 ست تفنگ در تنوع حداقل دو مدل (مثلا فانتوم و فونیکس) و در صورت امکان اضافه کردن جلیقه و تعدادی تجهیزات جانبی بازی به پکیج تجهیزات توصیه می گردد. در این طرح توجیهی مبنای محاسبات ما یک پکیج 12 تایی شامل 6 عدد تفنگ فانتوم و 6 عدد تفنگ فونیکس به همراه 12 عدد هدبند و 1 عدد مودم و نرم افزار است.

بودجه مورد نیاز برای اجرای دکوراسیون فضای بازی، اسلحه خانه و لابی پذیرش یا توجه به سلیقه کارفرما بسیار متنوع است. متراژ و کیفیت اجرای دکور دو پارامتر اصلی در تعیین قیمت هایی است. در این طرح مبنای محاسبات ما برای محیطی به مساحت 200 مترمربع و به ازای هر متر مربع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب اخیر